Cześć!
Tu Małgorzata Aletańska.

Linergistka, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, kosmetyczka z 14-letnim doświadczeniem w branży.

Moje studio specjalizuje się w makijażu permanentnym oraz medycynie estetycznej, prowadzonej przez doświadczonego lekarza medycyny, a także makijażach ślubnych, okolicznościowych , sesyjnych , stylizacji paznokci i rzęs, szeroko pojętej pielęgnacji oraz szkoleniach.

Od 6 lat prowadzę własny salon. Mimo wiedzy wciąż poszerzam swój warsztat odbywając szkolenia w całym kraju z najbardziej liczącymi się i znanymi linergistami i wizażystami.

 

Od 3 lat jestem wykładowcą na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, wydział Medyczny kierunek kosmetologia. Chcę jak najlepiej przekazywać w swoim podopiecznym najszerszy wachlarz wiedzy oraz dzielić zdobytym doświadczeniem. Jako kosmetyczka pracuję nad tym, aby każda z kobiet trafiających do mnie wychodziła z pełną satysfakcją.

Doświadczenie zdobywałam między innymi w szkołach uznawanych za najlepsze w Polsce takie jak w Krakowie w „Brodway Beauty”, w Kłodzku „Art Permanent Makeup Paula Eliasz”, Warszawie „Ifkowicz Academy”, „Pro Make Up Academy” czy „Warszawska Akademia Wizerunku Wioletty Uzarowicz”.

Moja praca jest również wielką pasją, sprawia mi wiele radości poprzez możliwość kontaktu z ludźmi oraz dzielenia się z nimi moim doświadczeniem a także odkrywania piękna w kobietach na nowo.

Od września 2024 rozpoczynam studia doktoranckie. Cieszę się na nowe wyzwania i możliwości, które przyniesie mi ta nowa droga.

Makijaż na każdą okazję!

Pomogę Ci idealnie wybrać:

Makijaż permamentny

Stoisz przed wielkimi zmianami w swoim życiu. Przygotowujesz się do ślubu, ważnego wydarzenia medialnego, a może starasz się o awans. Skontaktuj się ze mną! Udzielę Ci cennych i obiektywnych porad.

Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci to proces, którym zajmuję się na co dzień. Istnieje wiele różnych stylów i technik stylizacji paznokci, które można wykorzystać do uzyskania pożądanego efektu.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to sposób na podkreślenie naturalnego piękna. Pomaga wydobyć najlepsze cechy i może poprawić poczucie własnej wartości.

Umówmy się na wizytę!

Zarezerwuj wizytę i ciesz się długotrwałym efektem!